У Німеччині Путін зловживав алкоголем, бив дружину і ледь не постріляв демонстрантів

У Німеччині вийшов документальний фільм про роботу Путіна в системі «Штазі».
Зловживав алкоголем, він бив дружину, лінувався на роботі і обмацував дівчат - виявляється настільки далекий від створеного російськими ЗМІ ідеального образу портрет Володимира Путіна, який вимальовується з нового документального фільму про президента Росії. Фільм «Путін, людина» (Putin the Man) показав днями канал німецького громадського телебачення ZDF.
Творці фільму зосередилися на минулому Путіна, переважно часів його служби в КДБ, коли він, як оперативний офіцер, жив у Німецькій Демократичній Республіці у 1980-х роках. Кінематографісти вивчили документи секретної служби НДР «Штазі» з його особової справі, вислухали спогади його колишніх співробітників, колишніх керівників та агентів західних розвідувальних служб.
На поверхню вийшла маса невигідних для Путіна фактів. Співрозмовники документалістів, зокрема, повідомили як офіцер КДБ Путін часто приходив на роботу п'яним. Він також не любив працювати. І, хоча в ньому нічого не нагадує Джеймса Бонда, Путін охоче зображав з себе крутого мачо. А "хіляком" залишався тільки у власному кабінеті.
Приклад відірваності від реальності і підлості він продемонстрував у 1989 році, коли наказав підлеглим йому офіцерам КДБ стріляти у східнонімецьких демонстрантів, якщо ті будуть атакувати їх штаб-квартиру.
А одного разу він загубив ключі від сейфа з секретними розвідувальними документами. І отримав їх назад лише завдяки тому, що якийсь чесний німець знайшов їх, а потім розвісив оголошення на стовбурах дерев і стовпах. Але таких гумористичних епізодів у житті майбутнього російського лідера було небагато. Володимир тероризував дружину Людмилу і регулярно бив її. Але він не був байдужим до жіночих принад. Скажімо, під час святкування дня народження одного із співробітників він нібито напідпитку поліз обмацувати і цілувати дочку іменинника всупереч її волі.
Характер Путіна не змінився і коли він став президентом Росії. Один із співробітників кремлівської адміністрації розповів, що "ВВП" запізнився на півгодини на зустріч з британською королевою Єлизаветою II. А своїм міністрам він нерідко наказував чекати його по кілька годин.
Біограф Путіна Бен Джуда розповів, що той панічно боїться старості. За інформацією західних розвідувальних джерел, в 2010 році Путін звернувся до послуг пластичних хірургів, щоб виглядати молодше. Втім, це навряд чи можна вважати новиною - про втручання фахівців вже давно яскраво свідчить видозмінене ботоксное особа 62-річного російського диктатора-психопата.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар