Помічник Путіна Сурков керував іноземними снайперами на Євромайдані

Очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко підозрює помічника Президента Росії Володимира Путіна Владислава Суркова в керівництві снайперськими групами іноземців на майдані Незалежності в лютому 2014 року. Про це голова СБУ сказав у ефірі телеканалу "1+1".
Наливайченко розповів, що цю інформацію на допитах повідомили співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа".
"Вони дали конкретні відомості про місце розташування іноземних снайперських груп, які цілилися й у мітингувальників і в співробітників Міністерства внутрішніх справ", - сказав він.
Наливайченко підкреслив, що правоохоронці мають документальне підтвердження їх протиправної діяльності в Україні.
"У рамках цього провадження є посади, прізвища, копії паспортів, дати їх в'їзду-виїзду, яким зв'язком вони користувалися, у яких приміщеннях перебували, як радник Президента Путіна Бабаков ними керував у Києві...", - сказав він.
Наливайченко також зазначив, що 3 групи співробітників Федеральної служби безпеки Росії приїжджали в Київ у грудні 2013 - лютому 2014 року й здійснювали організацію й планування розгону активістів Євромайдану.
Крім того, він підкреслив, що велика кількість правоохоронців і співробітників СБУ виявилися зрадниками й співробітниками іноземних спецслужб.
Зокрема, екс-керівник СБУ в Криму Петро Зима виявився співробітником ФСБ і допомагав Росії здійснювати анексію півострова.
Усього наразі у державній зраді підозрюються близько 100 колишніх співробітників СБУ, 10 з яких заарештовано.
Як повідомляло агентство, у березні-квітні 2014 року правоохоронці затримали, а суд заарештував екс-співробітників "Беркута" Зінченка, Аброськіна і їх командира Дмитра Садовника за підозрою в розстрілі активістів Євромайдані на вул. Інститутській 20 лютого в Києві.
У жовтні екс-командир роти "Беркута" Садовник, відпущений судом під домашній арешт, утік.


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар