Росія блокує рішення про перекриття українсько-російського кордону

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що Росія всіляко блокує рішення про перекриття українсько-російського кордону.
"Усі російсько-терористичні угруповання, які перебувають на захопленій території, розуміють, що тільки-но буде перекрито кордон, вони не протримаються й кількох тижнів, тому Росія всіляко блокує розгляд і ухвалення цього рішення", - сказав Турчинов під час огляду виставки доказів агресії Росії проти України "Присутність" у Києві на Михайлівській площі в суботу.
Як інформує прес-служба РНБО, О.Турчинов зазначив, що перекриття кордону - це перше завдання, яке має бути вирішено, "зокрема за участю миротворчих підрозділів". "Без цього агресія буде перманентною", - наголосив він.
Як повідомлялося, комплекс заходів щодо виконання лютневих мінських домовленостей включає всі важливі для України позиції - виведення іноземних військ з території країни, відновлення контролю України над кордоном, звільнення всіх заручників, проведення легітимних виборів на основі українського законодавства та під контролем міжнародних структур.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар