Оточення Коломойського "кришує" бізнес у самопроголошених республіках

23 березня інформаційний простір сколихнув ряд резонансних заяв, які озвучив очільник української спецслужби В.Наливайченко. На загальному фоні відвертого нехтування елементарними поняттями культури і вихованості щодо журналістів з боку «губернатора з доганою» Коломойського, заяви Наливайченка, у яких він розкрив деякі приховані таємниці «дніпропетровського двора», прозвучали, мов грім серед ясного «приватівського» неба.
Журналісти, присутні на брифінгу, недаремно чекали керівника СБУ з наради силових органів майже годину, - резонансні новини і викриття злочинів міжрегіонального бандугрупування потекли як з рогу достатку. Наливайченко не приховував ні прізвищ, ні посад, ні епітетів …
Голова СБУ проінформував громадськість щодо розкриття вбивства співробітника Служби безпеки України членами ОЗУ, яке діяло на території Донецької та Дніпропетровської областей. Також, В.Наливайченко оприлюднив ряд резонансних повідомлень щодо причетності до діяльності зазначеного ОЗУ представників вищого керівництва Дніпропетровської ОДА.
Відповідаючи на запитання журналістів, В.Наливайченко назвав конкретні прізвища високопосадовців, які здійснювали тиск на співробітників СБУ під час розслідування вищезазначених злочинів,  зокрема, Г.Корбана та С.Олійника - осіб з найближчого оточення керівника Дніпропетровської ОДА. Також у наданому журналістам відео задокументовано перешкоджання діяльності СБУ з боку народного депутата А.Денисенка.
Водночас, В.Наливайченко акцентував увагу журналістів на тому, що розслідування за фактом вбивства співробітника спецслужби та інші злочини банди були об’єднані Генпрокуратурою в одне кримінальне провадження, а усі матеріали, наявні в СБУ, уже передані до Генпрокуратури.
Особливий наголос головою СБУ було зроблено на тому, що угруповання було добре профінансоване і скоординоване народними депутатами і високопоставленими чиновниками Дніпропетровської ОДА. Голова СБУ зазначив, що на рахунку вказаної міжрегіональної банди також викрадення, катування і незаконний обіг вантажів. Як зазначив В.Наливайченко, Служба безпеки України виконуватиме усі доручення Генпрокурора, винні у злочинах будуть викриті і покарані.
Також Наливайченко, на підтримку слів Президента Порошенка, відзначив, що ніхто не має права самовільно озброювати банди і використовувати їх для прикриття власної злочинної діяльності.
Як наслідок, група «Приват» і «ручні» нардепи її керівника-олігарха Коломойського зібрали «хурал» з заявами на кшталт «я не я і хата не моя». От тільки нардеп Денисенко, який разом із заступниками Коломойського Корбаном і Олійником намагався виправдатись на терміновій прес-конференції, сам визнав, що вбивця співробітника СБУ у Волновасі Денис Гордєєв був його помічником. Ну а далі «бла-бла-бла» - «ми хороші, а усі решта – гої погані».
На підтвердження власної «незгоди» з висунутими аргументованими обвинуваченнями, четверо «кишенькових» депутатів «Привату» заявили про свій вихід з фракції «Блок П.Порошенка» у парламенті. За принципом «на зло кондуктору куплю квиток і піду пішки»… Натомість, відомі та авторитетні депутати від фракції «БПП» в ефірі вечірнього ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі «ICTV», колишні журналісти Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, а також радник міністра внутрішніх справ, нардеп Антон Геращенко піддали різкій критиці функціонерів групи «Приват», колишніх партнерів по фракції, що виявились маріонетками Коломойського, а також безпосередньо самого олігарха. 
Гості студії підтримали спільні оперативні дії керівництва Генпрокуратури, Голови СБУ В.Наливайченка та очільника МВС А.Авакова, які повністю знаходять підтримку Президента П.Порошенка та прем’єр-міністра України А.Яценюка. Також  депутати «БПП» відзначили той факт, що проти протиправних дій Коломойського і його ФПГ об’єднались як депутати «Блоку П.Порошенка», так і «Народного фронту» у праламенті.
Дивна картина вимальовується, - допоки патріоти України захищають її східні рубежі від агресора, Коломойський і Ко, прикриваючись псевдопатріотизмом, відверто плюють на закони, фінансують і озброюють вчорашніх «братків-рейдерів» для прикриття власних латифундій на берегах Дніпра. Видається, власник «заводов-пароходов і зеленоликого ФПГ» бачить себе новим удільним князем благословенної «землі обітованної» в межах, а можливо й поза ними, суверенної України. Іншими словами, - Бєня іде ва-банк, на одні шальки поклавши власні амбіції і бізнес-інтереси, на інші – цілісність України і її незалежність.
Хоча, пригадуючи вислів Леоніда Ярмольника у фіналі фільму «Людина з бульвару Капуцинів», так і хочеться повторити: «Сдаётся мне, джентльмены, это была… комедия». Комедія одного актора із відвертими замашками містечкового фюрера, якого в дитинстві часто били «не по паспорту, а по роже».

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар