Ще чотирьох інформаторів терористів буде притягнуто до кримінальної відповідальності за співпрацю із злочинцями


Контррозвідка Служби безпеки України в районі проведення антитерористичної операції затримала чотирьох поплічників терористів, які збирали та передавали інформацію незаконним воєнізованим формуванням т.зв. «ЛНР» та «ДНР».
У Рубіжному Луганської області співробітники СБУ викрили та затримали місцевого мешканця, 1987 р.н., який здійснював збір інформації стосовно проукраїнськи налаштованих місцевих жителів, а також про сили АТО, маршрути їх пересування.
Зловмисник на прізвисько «Хазбул» повідомляв розвіддані особисто ватажкові однієї з «розвідгруп» незаконного воєнізованого формування «Прізрак» терористичної організації т.зв. «ЛНР». До складу цієї групи входять особливо небезпечні диверсанти, які пройшли спеціальний вишкіл у офіцерів ГРУ ГШ РФ і використовують відомості, отримані від інформаторів, для підготовки та вчинення терактів у мирних містах.
Ще двоє затриманих СБУ спільників терористів, 1976 та 1961 р.н.,  здобували розвідінформацію про дислокацію та переміщення сил АТО у Попаснянському районі за завданням бойовика на прізвисько «Барон», який керував інформаторською мережею з Луганська. Зловмисники зізналися, що передавали «Барону» точні координати об’єктів для артилерійського обстрілу українських позицій та практично знищених бойовиками населених пунктів.
Одного з інформаторів співробітники СБУ спільно з військовослужбовцями ЗСУ затримали «на гарячому» безпосередньо під час прихованого спостереження за українськими військовими.  Мешканець Харківської області, 1976 р.н., приєднався до бойовиків і тривалий час виконував завдання зі збору даних щодо місць дислокації, кількості особового складу та озброєння підрозділів, «гостюючи» у різних населених пунктах Ясинуватського району Донецької області.
У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар