Спецслужба спільно з міліцією відвернула вибухи на залізниці

6 лютого ц.р., у рамках посилення антитерористичних заходів в Одесі Служба безпеки України спільно з МВС упередила підрив залізничного полотна в районі Пересипського мосту.
Оперативно-слідча група СБУ та МВС виявила та знешкодила встановлений зловмисниками та приведений у повну готовність саморобний вибуховий пристрій: сім тротилових шашок вагою у 3 кг з під’єднаними детонаторами та радіоприладом для дистанційного керування.
СБУ разом з іншими правоохоронними органами посилила заходи з охорони об’єктів життєзабезпечення та місць масового перебування людей. 4-5 лютого в результаті проведення співробітниками СБУ у взаємодії з колегами з МВС спеціальної операції в Одесі було припинено злочинну діяльність міжрегіональної організованої групи із збуту стрілецького озброєння, боєприпасів, вибухових речовин проросійським ватажкам злочинних угруповань, які готувалися до вчинення терористичних актів та диверсій.
Також, 9 лютого стало відомо, що співробітники СБУ затримали двох диверсантів, які планували підірвати залізничну колію на ділянці «станція ім. А.Алімова» - «Запоріжжя-2».
Встановлено, що двоє зловмисників прибули до Запоріжжя на початку лютого ц.р. Вони підшукали собі тимчасове помешкання та розпочали підготовку до вчинення диверсії. Ціллю диверсантів була колія Придніпровської залізниці, розташована вздовж житлового сектору.
У ході спецоперації СБУ запобігла диверсії та затримала зловмисників, коли ті встановили на колії гальмівний пристрій та вклали в нього гранату.
Під час обшуку орендованої зловмисниками квартири оперативники вилучили гранати із запалами, три тротилові шашки (вагою 400 грамів кожна), план-схему міста, карти з позначками автомобільних та залізничних доріг Запоріжжя.
Слідчими розпочато кримінальне провадження за ст.ст.15,113 (закінчений замах на диверсію) Кримінального кодексу України.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар