Україна боротиметься і переможе – Президент на зустрічі з діаспорою у Мюнхені

Нехай весь світ почує потужний голос України - Україна буде боротися, і Україна обов’язково переможе, заявив Президент Петро Порошенко, звертаючись до представників української діаспори, які зібрались на центральній площі Мюнхена.
"Весь світ підтримує Український народ та Українську державу в її боротьбі з агресором за територіальну цілісність та за нашу незалежність", - наголосив Глава держави.
Петро Порошенко підкреслив, що українці – мирний народ. "Ми не хочемо війни. Ми просто хочемо, щоб іноземні війська покинули нашу територію, український кордон був закритий для загарбників і найманців. Ми хочемо, щоб були звільнені всі заручники, включно з Надією Савченко, яка сьогодні 57-й день голодує, вимагаючи волі для себе і України", - сказав Петро Порошенко. 
Після цих слів всі, хто зібрався на площі, скандували: "Савченко – волю!".
Нагадавши про річницю подій на Майдані, Глава держави заявив: "Ми все зробимо, щоб не зрадити пам’ять Героїв Небесної Сотні".
На площі Карлсплатц у Мюнхені зібралися представники української діаспори та громадяни, які прийшли засвідчити свою підтримку України. Багато хто прийшов з дітьми. Наприкінці зустрічі всі разом з Президентом заспівали Гімн України.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар