«Братство» Корчинського повчило російських колег боротися з «кремлівським гномом»

 У суботу, 31 січня ц.р., українські патріоти в штабі партії «Братство» провели прес-конференцію тренінг для російських революціонерів, які втомилися терпіти Володимира Путіна та його оточення.
Нарешті і в Росії стали з'являтися тверезомислячі люди, які не тільки розуміють, що влада Путіна веде росіян до прірви, але й готові відстоювати свої права на барикадах.
Головною темою заходу став обмін досвідом і навичками, які українські патріоти отримали в результаті «Революції гідності» і можливості реалізації революційних сценаріїв в путінській Росії, яка не має нічого спільного з істинними ідеалами російських патріотів - жити в заможній демократичній країні.
Під час прес-конференції українські колеги розповіли, як на практиці необхідно доставляти і ховати шини, виготовляти «коктейлі Молотова», а також демонстрували тактику їх використання та інших підручних засобів. Крім цього, активісти «Євромайдан» позначили, як будувати барикади і ефективно протидіяти органам правопорядку.
Наостанок, представники українських патріотичних сил запропонували активістам з РФ приїхати в Україну для придбання та відпрацювання відповідних знань і навичок.
"Залишається тільки сподіватися, що російські патріоти зможуть не тільки підняти маси проти путінського антинародного режиму, а й продемонструють усьому світові, що Росія втомилася від свавілля Путіна. Побажаємо їм успіху. Свободу не спинити!" - на завершення додали "братчики".

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар