РНБО: Україна має бути готова до континентальної війни

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) повинен стати центром прийняття ефективних дієвих рішень щодо захисту нашої держави. Про це під час представлення Президентом України заявив новий секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба "Народного фронту".
"Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна і для нас з вами немає альтернативи - як перемогти у цій війні. Але для цього нам потрібна мобілізація всіх ресурсів у державі", - сказав Турчинов.
При цьому Турчинов підкреслив, що для досягнення цього необхідна ефективна взаємодія і координація між всіма складовими оборонного та безпекового блоку в Україні.
"РНБОУ повинен стати центром прийняття ефективних дієвих рішень щодо захисту нашої держави. І я переконаний, разом ми здатні це забезпечити", - сказав секретар РНБО.
Відзначимо, раніше прес-секретар глави держави Святослав Цеголко повідомив, що РНБО з сьогоднішнього дня починає підготовку засідання щодо безпекового бюджету країни на 2015 р.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив екс-спікера Верховної Ради, голову фракції "Народний фронт" Олександра Турчинова секретарем Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Текст відповідного указу № 928/2014 від 15 грудня оприлюднено на сайті глави держави.
"Призначити Турчинова Олександра Валентиновича секретарем Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в указі.
При цьому, 11 грудня 2014 р. Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким планується розширити повноваження Ради національної безпеки і оборони.
Також, Петро Порошенко затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Відповідний указ №929/2014 від 16 грудня опубліковано на сайті глави держави.
Головою РНБО затверджено самого Петра Порошенка. Крім нього до складу РНБО увійшли: міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Служби зовнішньої розвідки Віктор Гвоздь, голова Національного банку України Валерія Гонтарєва (за згодою), голова верховної Ради Володимир Гройсман (за згодою), міністр закордонних справ України Павло Клімкін, глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін, головнокомандувач Збройними силами України Віктор Муженко, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, міністр юстиції України Павло Петренко, міністр оборони України Степан Полторак, голова Верховного суду України Ярослав Романюк (за згодою), секретар РНБО Олександр Турчинов, генеральний прокурор України Віталій Ярема (за згодою), прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Війна в Україні закінчитися тільки тоді, коли будуть звільнені всі території країни, включаючи Крим, заявив Турчинов.
Україна повинна створити одну з найпотужніших армій в Європі. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає УНН.
"Ми повинні, незважаючи на страшні економічні проблеми, створити одну з найпотужніших армій в Європі. У нас немає альтернативи для цього. У нас немає альтернативи без сильної армії перемогти такого агресора, як Російська Федерація", - повідомив Турчинов.
Він зазначив, що для того, щоб весь оборонний і сектор безпеки ефективно працював, необхідна чітка взаємодія та координація всіх його складових.
"Саме в цьому була серйозна проблема. Саме це є одним з головних завдань РНБО, яка повинна бути не кадровим відстійником, а саме центром координації", - додав він.
Глава РНБО вважає, що в Україні потрібно створити 100-тисячний резерв. "В Україні необхідно створити потужний стотисячний резерв наших Збройних сил. Цей резерв буде закріплений за військовими частинами та в умовах необхідності, в умовах воєнного часу негайно встане в стрій і буде захищати нашу країну", - додав він, наголосивши, що тема резервної армії - це окреме питання, пріоритет РНБО.
"За рахунок мобілізації ми оновимо потужний 100-тисячний резерв", - додав Турчинов.
Секретар РНБО також зазначив, що бойові дії в Україні припиняться тільки після звільнення всіх територій на півдні та сході. "Наша війна закінчиться тільки тоді, коли буде звільнена вся територія України, включаючи Автономну Республіку Крим", - заявив Турчинов.
Як повідомляв Корреспондент.net, сьогодні Порошенко підписав указ про призначення керівника парламентської фракції Народний фронт Олександра Турчинова секретарем Ради національної безпеки і оборони України.
Крім того, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна повинна бути готовою до "континентальної війни", яку може розв'язати РФ. Про це він повідомив під час брифінгу в середу, 17 грудня, в Києві.
"Росія може розв'язати повномасштабну континентальну війну, і це може відбутися в будь-який час. У нас немає альтернативи, окрім як бути до цього готовими", - заявив секретар РНБО.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар