Російські терористи перенесли тренувальні табори на територію України...

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" російські спецслужби перебазують табори підготовки бойовиків, які беруть участь у збройному конфлікті на Сході України, з території РФ, на територію України.
Раніше, табори, в яких проходили відповідний вишкіл бойовики, знаходилися в Ростові-на-Дону, на території бази відпочинку, яка розташована на Зеленому острові.
Польові табори, де бойовики отримували навички з тактичної та вогневої підготовки – це полігон поблизу с. Персіановка. Крім цього полігону, є ще полігон в с.Кузьмінка та пункт підготовки в м.Солнечногорськ (Московська обл).
Зараз структуру таборів, в яких проходять вишкіл бойовики,перенесли в Україну. Один з цих таборів знаходиться поблизу Луганська (район летовища). Інструктор-Якут. Офіцер ВДВ ЗС РФ. Офіційно -знаходиться у відпустці. Поблизу м.Красний Луч – танковий полігон. Транзитною базою – є база відпочинку поблизу с. Пархоменко, біля р.Донець.
В Донецькій області база підготовки бойовиків знаходиться в м.Снєжноє. В самому Донецьку – це база "Нової пошти". В Старобешево (Донецька обл) – центр підготовки танкових екіпажів та операторів систем залпового вогню "ГРАД".

Дмитро Снєгирьов, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар