Старий корупціонер Куніцин приховується у парламенті

Новий фігурант журналістських антикорупційних розслідувань у Верховній Раді. На місця обраних за партійними списками депутатів, що отримали посади міністрів та склали мандати, підтягнулись нові кандидати, що опинились на межі прохідної частини списку. На жаль, не обійшлося й без фігурантів журналістських антикорупційних розслідувань.
Так, депутатський мандат, а також посаду заступника голови Комітету соціальної політики отримав №68 у списку Блоку Петра Порошенка Сергій Куніцин.
У попередньому звіті ТСК ВРУ повідомлялося, що у 2006 році, після призначення Сергія Куніцина головою державної адміністрації м. Севастополя, ним було здійснене рейдерське захоплення проектно-будівельного інституту ЗАТ «КримНІОпроект», в результаті якого власником інституту став колишній міністр в уряді АРК під головуванням Куніцина, його соратник Олександр Гресс. Далі, за розслідуванням ТСК ВРУ, в будівлю ЗАТ «КримНІОпроект» було переведено держслужби, відповідальні за земельну та будівельну сферу, що створило передумови для подальших земельних зловживань. Як повідомляють «Наші Гроші», пана Гресса було заарештовано у 2010 р. за звинуваченням у створенні злочинної організації і присвоєнні земельних наділів на суму 1,5 млрд грн. Про деталі одного з сумнівних випадків передачі землі у власність під керівництвом Олександра Гресса і за розпорядженням Сергія Куніцина інформують «Наші гроші». У своїй відповіді Руху ЧЕСНО Сергій Куніцин спростовував інформацію щодо тимчасового звіту ТСК і стверджував, що своїми діями врятував колектив НДІ від рейдерства, не давши бізнес-партнерам Партії регіонів захопити цю установу. Окрім цього, п. Куніцин також стверджував, що «КримНІОпроект» – закрите акціонерне товариство, не підпорядковане Севастопольскій міськраді.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар