В СБУ тримають слово: сепаратистку Калетник взяли в провадження

Голова СБУ Валентин Наливайченко неодноразово висловлювався, що ніхто з тих, хто зневажає Україну, конституційний лад, зазіхає на її територіальну цілісність, атрибути державності не уникне відповідальності та не сховається за депутатськими мандатами.
Зокрема, Службою безпеки України відкрито кримінальне провадження за  ч. 2 ст. 110 («Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України») Кримінального кодексу України у відношенні народного депутата України Оксани Калетник, з приводу її висловлювань сепаратистського змісту.
Саме вона, 30 вересня ц.р. під час зустрічі з виборцями заявляла про легітимність самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» та висловлювалась про їхнє право відділитися від України.
Нагадаємо, що Оксана Калетник, разом із ще одним "сепаратистом" Олегом Царьовим неодноразово виїжджала до Москви для участі у популярних "ток"-шоу, в яких різко висловлювалася проти наведення Києвом конституційного ладу в Донецькій і Луганській областях, закликаючи визнати незалежний статус цих територій. Крім того, народний обранець є учасником резонансних думських слухань, які відбулися за ініціативи російської сторони, що з українського боку організовував Віталій Грушевський.


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар