Терористи намагаються легалізуватися на Донбасі через... вибори?

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" вирішили не переносити вибори на 9 листопада і провести їх 2 листопада. Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив глава "Центральної виборчої комісії" ДНР Роман Лягін, передає прес-служба сепаратистів, за даними "РБК-Україна".
Він повідомив, що перенесення "виборів голови і депутатів" ДНР не буде.
"Вибори - складний багатоступінчастий процес, і з наближенням 2 листопада, графік стає все щільніше, ми працюємо в цілодобовому режимі. Не сумніваюся, ми встигнемо підготуватися", - заявив Лягін.
Лягін повідомив, що в даний момент сепаратисти зареєстрували дві "партії" на вибори - "Донецьку республіку" і "Вільний Донбас". З кандидатів у голови ДНР тільки Олександр Захарченко зібрав потрібну кількість підписів, щоб, за мірками сепаратистів, міг брати участь у виборах.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в самопроголошених "Донецької народній республіці" і "Луганської народній республіці" збиралися перенести вибори місцевих голів і депутатів "парламенту" з 2 на 9 листопада 2014 р.
Слід відзначити, що президент Петро Порошенко запропонував провести позачергові вибори до органів місцевого самоврядування Донбасу 7 грудня поточного року.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар