2 листопада – День примусу до голосування і рабства

Попри усі намагання України і Європи нормалізувати ситуацію на території Донецької та Луганської областей і перевести вирішення існуючого конфлікту у мирне русло, терористи т.зв. «ДНР» та «ЛНР» вирішили влаштувати шабаш беззаконня у вигляді примусового залучення до т.зв. «виборів» 2 листопада.
Сама легітимність умовного волевиявлення мешканців Донбасу – фарс і марення кремлівських шизофреників, оскільки жодна поважаюча себе країна, окрім, звісно ж, ініціатора та сподвижника терористів – Російської Федерації, не визнає ці т.зв. «вибори».
Про це чітко заявили як лідери України та Євросоюзу, так і Сполучені Штати Америки і увесь цивілізований світ.
Дійство, назване терористами «виборами», за своєю суттю є нічим іншим, як озброєним примусом до голосування під дулами автоматів, гранатометів і «Градів». По іншому у терористів не виходить, адже свідомих прихильників квазідержав «ДНР» та «ЛНР» у самому Донбасі  - обмаль. А маргінальні спиті і обкурені сепаратисти під керівництвом російських спецслужб – це той мізерний відсоток, який силою зброї, тортур, фізичного знищення та залякування тримає у страху і покорі мирних мешканців Донбасу. Натомість, усе репрезентативне населення, яке формувало громадську думку у Донецькій та Луганській областях, або ж виїхало за їх межі, або не прийде на жодні вибори, як би вони не подавались ватажками терористів і російськими каналами. Адже ніхто не хоче опинитись у економічній і культурній резервації на довгі роки, де законом буде дуло автомата і п’яний терорист на чолі само утвореної республіки.
Попри обіцянки світлого майбутнього із «братським російським народом», якому український Донбас потрібен лише в якості вічного опонента Києву, місцеві ділки на кшталт захарченків, моторол і губарєвих, намагаються провернути чергову фінансову аферу із використанням паспортних даних місцевих мешканців, які нібито збираються для внесення у неіснуючі «виборчі бюлетені». Адже, отримавши усі персональні дані про особу, можна і нерухомість переписати, і кредит оформити, та й загалом – сформувати базу неугодних, яких потім тероризувати будь-яким способом.
Аналогічно, фарсом є «дозвіл» терористів на участь у т.зв. «виборах» 16-літніх осіб та іноземних громадян, яких ніхто ніколи на Донбасі не те, що не бачив, але й не чув про їх існування.
Загалом, «вибори 2 листопада» - це ніщо інше, як відверта насмішка над самим поняттям виборчого процесу, який, за українською конституцією, є основоположним правом кожного громадянина вільно, із збереженням таємності процесу голосування, обирати своїх делегатів у парламент і органи місцевого самоврядування. Коли ж такі «вільні вибори» відбуваються в умовах прямої терористичної загрози, під контролем терористів та кремлівських спецслужб, їх можна назвати тільки апогеєм маразму т.зв. «лідерів» самопроголошених утворень. Як казав у свій час масово цитований комуністами таварісч Сталін, «не важливо, як голосують, важливо, як рахують». От тільки на цей раз, попри завідомо брехливі підрахунки, не буде навіть самого процесу голосування, буде банальна пантоміма на телекамери російських медіа і чергова «пірова перемога», єдиними постраждалими у якій виявиться виключно народ Донбасу.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар