Другий у списку "Сильної України"... Валерій Хорошковський

Партія "Сильна Україна" Сергія Тігіпка включила другим номером у списку на вибори Верховної Ради екс-віце-прем'єра Валерія Хорошковського. Відповідне рішення було прийнято в понеділок на з'їзді партії 271 голосом, передає ВВС.
Першим номером у списку йде лідер партії, нардеп Сергій Тігіпко, третім - нардеп Світлана Фабрикант, четвертим - голова запорізької організації "Сильної України" Андрій Гамов, п'ятим - генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.
Далі слідують: Євген Жадан, Лариса Мельничук, Вадим Гуржос, Олександр Волков, Олег Шаблатович.
У список також потрапили Таріел Васадзе (11-е місце), Микола Джига (14-е місце), Святослав Піскун (16-е місце).
Нагадаємо, досі Хорошковський перебував в Італії, куди виїхав в кінці 2012 р., після того як звільнився з посади віце-прем'єра з євроінтеграції. Хорошковський також очолював Митницю і СБУ.
Нагадаємо, що Сергій Тігіпко на брифінгу після закінчення першого етапу ІІ Національного з'їзду партії «Сильна Україна» заявив, що його політична сила не приєднуватиметься до Опозиційному блоку, і піде на парламентські вибори самостійно.
За його словами, представники Опозиційного блоку виходили з пропозицією про співпрацю, але вона не була підтримана «Сильної України».
«Розмови про вступ до Опозиційний блок були, я не буду замовчувати це. Пропонували очолити цей блок. Про якісь відсотках в списках розмови не було, ми не дійшли до цього, тому що моя позиція була чіткою. Перше - ми йдемо своєю партією - «Сильної України». Ми сьогодні відкриті для всіх. Не обов'язково сьогодні навіть бути членом партії. Але якщо це ті люди, які можуть принести користь країні, ми теж хотіли б бачити їх в списках. Я не бачу сенсу в тому, щоб зробити якийсь тимчасовий блок, провести з'їзд, а потім розбігтися. Потрібно будувати партії, які б викликали довіру і рухалися б вперед », - підкреслив політик.
По-друге, як зазначив Тігіпко, представники Опозиційного блоку пропонували до загального списку включити ряд політиків, які заплямували свою репутацію. Але на такі умови не можна піти. Сергій Тігіпко також підкреслив, що «Сильна Україна» відкрита для всіх людей, готових запропонувати конструктивні реформи, ідеї по відродженню економіки.
«Ми партія молода, будемо, насамперед, дивитися, що людина робить, що людина собою представляє. Для мене дуже важливо - корупціонерів не корупціонер, конструктивна людина або просто популіст, схильний до реформ чи ні. Патріот чи ні. Це найголовніші якості », - зазначив політик.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар