В СБУ створено Центр допомоги по звільненню полонених і пошуку зниклих на Донбасі

При Службі безпеки України створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників і пошуку зниклих безвісті. За інформацією СБУ, центр створено за дорученням Президента України, керівником-координатором центру став заступник голови СБУ генерал-лейтенант Віталій Яловенко.
У відомстві зазначають, що на нараді за участю представників силових структур йшлося про актуальність створення єдиного списку всіх українських військовослужбовців, загиблих в АТО, оскільки відсутність єдиного джерела інформації сприяє російській пропаганді.
В українській спецслужбі підкреслюють, що щодня в call-центри правоохоронних органів надходять сотні звернень громадян, які хочуть отримати інформацію.
«Люди повинні знати, куди можна звернутися і отримати інформацію про знайомих або родичів. Пам'ятати ім'я кожного патріота, хто віддав життя, здоров'я в боротьбі за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України - наш з вами обов'язок. Рішення Президента потребує підтримки на законодавчому рівні», - цитує прес-центр главу СБУ Валентина Наливайченка.
За словами керівника СБУ, він закликав народних депутатів підтримати цю ініціативу. Наливайченко зазначив, що до роботи державного органу щодо створення реєстру будуть залучені вітчизняні та міжнародні громадські організації, волонтерські рухи.
«За дорученням Президента України СБУ надає Міжвідомчого центру допомоги громадянам з питань звільнення полонених, заручників і пошуку зниклих без вести площадку для роботи за адресою м.Київ, вул.Ірининська, 4. Перший особистий прийом провів Голова СБУ і координатор Центру вже в цю суботу, 6 вересня, об 11:00», - повідомляє прес-центр спецслужби.
Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія» call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронну поштову скриньку polonhelp@ssu.gov.ua.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар