Воронезький суд залишив лідера "Батьківщини" Савченко під вартою

Воронезький обласний суд у понеділок, 15 вересня 2014 р., відхилив скаргу захисту української льотчиці Надії Савченко (на фото) на рішення про продовження терміну його утримання під вартою до 30 жовтня 2014 р. Про це повідомляє "Ехо Москви".
Як зазначає видання, Воронезький обласний суд відмовився випустити Савченко під заставу в 1 мільйон рублів, погодившись з доводами слідства, що обвинувачена може сховатися і не з'явитися на слухання справи по суті.
Розгляд скарги почався в п'ятницю, 12 вересня, однак був перенесений через проблеми зі зв'язком у СІЗО.
Нагадаємо, 27 серпня 2014 р. Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня 2014 р. Захист це рішення оскаржила.
33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на востокеУкраины двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.
Слід зауважити, що З'їзд ВО "Батьківщина" проголосував за прийняття української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває під слідством у Росії, в партію.Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко зачитала заяву Савченко, у якій вона попросила прийняти її до лав партії.
Після чого делегати одноголосно прийняли Савченко в партію "Батьківщина".
Також на пропозицію голови партії з'їзд одноголосно проголосував за обрання Надії Савченко членом президії політради партії "Батьківщина".
Крім того, "Батьківщина" на XIII з'їзді партії затвердила передвиборчу програму, як повідомляє прес-служба партії.
За словами заступника голови партії Івана Кириленка, програма затверджена та прийнята за основу і робота над документом продовжиться.
Ключовими моментами даної програми є встановлення миру на сході країни, вступ України в НАТО і ратифікація угоди про асоціацію з ЄС.
"Батьківщина" наполягає на необхідності введення воєнного стану на Донбасі, організації ставки верховного головнокомандувача, очищенні армії від зрадників. Партія пропонує також надати бійцям АТО статус учасника бойових дій.
"Україні потрібно ввести власні санкції проти Росії, ДНР і ЛНР необхідно визнати терористичними організаціями", - йдеться у передвиборній програмі партії.
"Батьківщина" наполягає на поверненні Криму і до того ж планує через міжнародні суди змусити Росію компенсувати збитки від окупації АРК та частини Донбасу.
Згідно з текстом програми, партія "Батьківщина" наполягає на необхідності вступу України до Північноатлантичного альянсу (НАТО). Для цього партія закликає провести всеукраїнський референдум щодо вступу в НАТО одночасно з достроковими парламентськими виборами.
Крім того, партія бачить необхідність у негайній ратифікації і введенні в дію угоди про асоціацію з ЄС.
"Батьківщина" також вважає за необхідне прийняти закон про люстрацію і створити незалежну Державну люстраційну комісію.
"Необхідно заборонити займати державні посади тим керівникам і депутатам, які працювали на режим Януковича, голосували за диктаторські закони 16 січня, були запідозрені в корупції. Слід істотно скоротити чисельність працівників держорганів, прийняти закон про проведення виборів до Верховної Ради за пропорційною системою з відкритими списками, зобов'язати чиновників і депутатів декларувати не тільки доходи, але і витрати, щоб їх податкові декларації викладалися до Інтернету", - наголошується в програмі партії.
Крім того, партія вважає за необхідне повернути довіру українців до суддів. Для цього, згідно з програмою партії, потрібно провести реформу пенітенціарної системи, а також люстрацію суддів, причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.
Партія вважає за необхідне скасувати недоторканність Президента, парламентаріїв і суддів.
"Позачергові вибори - це не зовсім нова виборча кампанія, це формування нової армії, яка не гнеться, не зраджує, не прислуговує найманцям Росії на сході. У парламенті має бути сформована нова армія тих, хто готовий змінити, переломити, посилити ситуацію на фронтах, зробити державу сильною як на полі бою, так і в тилу", - заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час виступу на XIII з'їзду партії.
"Сьогодні наша команда переформатована і оновлена йде в новий бій: проти зовнішнього ворога - окупантів Кремля, проти внутрішнього ворога - всього старого, що не дає нашій країні жити. І ми з вами впевнено переможемо. Я в це вірю", - підкреслила Тимошенко.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар