Росія цинічно порушує норми міжнародного права щодо проведення виборів

Як стало відомо редакції "Виборчої України", 14 вересня п.р. на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя з порушенням національного та міжнародного законодавства відбулися вибори до «республіканської Державної Ради» та органів місцевого самоврядування, за якими ретельно спостерігали вітчизняні правоохоронці.
Зокрема, українська спецслужба спромоглася задокументувати чисельні факти недотримання норм українського законодавства під час проведення виборів на тимчасово окупованій території АР Крим, а також порушення прав виборців.
Після попередньої перевірки і узагальнення, за даними наших джерел в СБУ, здобуті матеріали скеровані до Головного слідчого управління СБ України для надання юридичної оцінки та внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінального провадження за ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність та недоторканість України».
За даними нашого співрозмовника, вітчизняні правоохоронці вбачають у діях високопосадовців Криму ознаки вчинення особливо тяжких злочинів проти України та її народу.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар