Росії кордони не писані. З Естонії викрали спецназівця. Прибалтика занепокоєна

В Естонії поблизу прикордонного пункту Лухамаа 5 вересня близько 9:00 ранку невідомі особи викрали виконуючого службові обов'язки співробітника естонської поліції безпеки. Про це повідомляє портал "Delfi".
У повідомленні вказується, що невідомі прийшли на територію Естонії з Росії. Погрожуючи зброєю і застосувавши до співробітника спецслужб фізичну силу, його відвезли до Росії. З якою метою було організовано викрадення, не уточнюється.
Викрадення з російського боку передували перешкоди в оперативному радіозв'язку і використання димової гранати, повідомив Департамент поліції безпеки.
Підтвердження або спростування цієї інформації від Росії поки не надходило. У зв'язку з подією в Естонії порушено кримінальну справу.
Гендиректор поліції безпеки Арнольд Сінісалу на прес-конференції наголосив, що викрали досвідченого співробітника. Він також зазначив, що за первинними даними, немає причин вважати, що викрадення було політично вмотивованим.
Поліція безпеки Естонії займається відстеженням загроз конституційному ладу республіки, контррозвідкою, боротьбою з тероризмом, захистом державних секретів та протидією корупції.
На підтвердження занепокоєнності Прибалтійських країн діями РФ, президент Литви Даля Грібаускайте у своєму Твіттері наголосила, що Україна піддається обстрілу з боку російських військ і незаконних збройних формувань через відданість європейському вибору.
«Україна піддається нападам через свій європейський вибір. І захищає не тільки свою територію, а й Європу і її цінності», - зазначила вона.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар