Рупором сепаратистів зайнялася СБУ

Як повідомили сьогодні наші джерела в СБУ, в рамках кримінального провадження, розпочатого слідчим підрозділом Державної фіскальної служби 1 серпня 2014 року, за ч. 2 ст. 110 КК України, Службою безпеки України, на підставі дозволу суду, проводяться процесуальні дії в приміщенні редакції газети «Вєсті» (м. Київ, вул.Жилянська, 75), в друкарні «Мега-Поліграф» (вул. Марко Вовчок, 12/14) та за фактичним місцем розташування серверів редакції (вул.Тургенівська, 52/58 та вул.Будіндустрії, 6).
Зокрема, співробітниками СБУ, на виконання постанови про проведення обшуку, вилучаються матеріали сепаратистського характеру.
Від джерел нашої редакції також стало відомо про виявлення членами слідчої групи фактів масштабних фінансових зловживань керівництвом редакції, отримання надприбутків в результаті ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, відмивання коштів отриманих злочинним шляхом під прикриттям господарської діяльності через начебто т.зв. безкоштовне розповсюдження газети.
Колектив редакції з розумінням віднісся до правомірних дій співробітників СБУ, які проводять слідчі дії.
Разом із тим, в журналістських колах жваво обговорюється інформація про те, що головний редактор видання Ігор Гужва, який використовував власні рахунки для легалізації фінансових потоків, на даний час намагається залучити на свій бік народних депутатів, чиї інтереси лобіювала у свій час газета «Вєсті».
Так, на заклик головного редактора видання до офісу прибули депутати парламентської фракції Партії регіонів (Олена Бондаренко, Владислав Лук'янов та Микола Левченко), фінансові та ідеологічні інтереси яких відстоює пан Гужва.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар