Україна прагне мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

В Україні розпочато всеукраїнську акцію з проведення масових публічних та інформаційних акцій, направлених на підтримку ініціатив Президента України щодо тимчасового припинення вогню з метою мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомили джерела "Виборчої України" в Адміністрації Президента України Петра Порошенка.
Як говорив хтось із великих, кожна війна закінчується переговорами. Навіть, підписанню Акту про повну та безумовну капітуляцію Німеччини в період ІІ Світової передувало проведення переговорів між конфліктуючими сторонами.
Конфлікт, що відбувається на сході нашої держави навряд чи стане винятком з правила. Він викликає неоднозначні почуття в громадян України та всіх тих людей, кому доля нашої Батьківщини не байдужа.
Безумовно, факт досягнення певних домовленостей в ході засідання тристоронньої контактної групи в Мінську, і як результат цих домовленостей – припинення вогню викликає досить суперечливі дискусії в суспільстві. Багато «диванних стратегів» почали кричати про необхідність подальшого проведення активної фази АТО всупереч всім факторам. Переконаний, що більшість з цих стратегів самі не готові полишити комфортного життя і замість дописування коментарів, зайнятися «бойовою роботою», ризикуючи життям та здоров’ям.
В той же час, основна частина суспільства консолідована думкою про те, що поганий мир краще гарної війни. Люди чудово розуміють: кожна година, кожен день хоч і шаткого, проте перемир’я – це врятовані життя бійців, мирних мешканців, які стали простими заручниками ситуації, це збережена інфраструктура регіону.
В решті решт, тези про необхідність імплементації саме мирного варіанту вирішення кризи були озвучені ще на інавгурації новообраного президента. На підтримку даної позиції керівництва держави, в Україні розпочалася всеукраїнська акція з проведення масових публічних та інформаційних акцій, спрямованих на підтримку ініціатив тимчасового припинення вогню як кроку до подальшого мирного врегулювання конфлікту на основі 12 пунктів мирного плану Президента.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар