Кремлівських церковних емісарів заслали в Україну напередодні обрання нового предстоятеля УПЦ МП

В церковному середовищі занепокоєні значною активізацією емісарів Москви, яка спостерігається напередодні обрання нового предстоятеля УПЦ.
Як повідомляють власні джерела в церковному середовищі, в хід йдуть усі форми брудної дискредитації не вигідних кремлю кандидатів.
Зокрема, кримські ієрархи УПЦ під керівництвом митрополита Сімферопольського і Кримського Лазара (в миру Швеця) останні дні напередодні виборів нового предстоятеля УПЦ не втомлюється на численних зустрічах «поливати брудом» одного з проукраїнських кандидатів – митрополита Вінницького і Могилів-Подольського Симеона (в миру Шостацького).
Не приховуючи власної прихильності до Москви Лазар навіть намагається переконувати представників інших конфесій та членів Священного синоду у порушенні Симеоном обітниць та норм священнослужителя, наводячи наклеп у пияцтві, розбещеності та інших гріхах.
На думку священнослужителів, метою подібних дій з боку російських спецслужб, які вже «обробили» кримське духовенство УПЦ, є нав’язування повністю підконтрольних РПЦ кандидатів – митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія (в миру Березовського) або Бориспільського і Броварського Анатолія (в миру Паканича).
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар