Павловський їде на спочинок до Австрії поки в лавах партії йде люстрація

Як стало відомо, в Інтернет потрапили окремі подробиці особистого листування народного депутата України Андрія Павловського, який входить до фракції ВО "Батьківщина".
Ймовірні замовники цього витоку інформації підкреслили, що найцікавішим є те, що після вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва, політики з команди Юлії Тимошенко стали всерйоз побоюватися переслідування з боку правоохоронних органів і намагаються якнайшвидше виїхати закордон. Оприлюднене листування, як би це комусь не хотілося, про це прямо не свідчить. Проте, підтверджує дещо інше.
З цього листування ми дізналися, що зараз у партії йдуть люстраційні процеси, на результати яких щиро сподівається екс-нардеп Сергій Власенко, якого у минулому році було позбавлено депутатського статусу, проте, він зберіг за собою статус особливо наближеного до Юлії Тимошенко партійного функціонера. Останній прямо попереджає свого колегу про те, що у разі його від'їзду за межі України, він може не розраховувати на впливові місця в партійній ієрархії.
Нагадаємо, що сьогодні, 5 серпня, партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» виключило з партії 1519 членів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.
«За результатами перевірок люстраційних комісій з лав партії «Батьківщина» виключено понад 700 депутатів різних рівнів, в цілому кількість люструвати членів партії перевищило 1,5 тисячі осіб», - сказано в повідомленні.
Люстраційні комісії діють у всіх областях, крім Донецької та Луганської. Відзначається, що під люстрацію потрапили 1519 партійців, серед яких - 726 депутатів рад різних рівнів, за підсумками перевірок вони виключені з лав партії та фракцій «Батьківщини» у місцевих радах.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар