Референдуми або чергові маніпуляції

Як не прикро це говорити, але незалежна Україна вкотре предстала перед світом у ролі розмінної монети. Намагання бути єдиною, неділимою та незалежною демократичною країною не влаштовує світових мужів нашої планети. Перебуваючи по суті у заручниках світових лідерів, український народ наразі вимушений під дулами автоматів сам розривати свою країну на шматки.
Кожного дня здійснюються інформаційні атаки на голови українського населення.
На сьогодні здійснюються надсучасні кібер та економічна війни. Наразі не актуальні багатомільйонні війська і тонни військового заліза. Сучасна війна більш схожа на внутрішні масові заворушення у різних регіонах країни. Використання ЗМІ для залякування населення через викривлене освітлення ситуації та подальше використання гніву місцевих мешканців для досягнення своєї мети призводять до швидших та конкретніших результатів. При цьому, практично не чіпаються та не знищуються фізично геополітично важливі об’єкти держави, будь-то видобувного чи іншого характеру.
У нашій країні наразі ситуація розгорнулась у фазу проведення референдумів. Визнання яких світовою спільнотою, з точки зору їх легітимізації, світових ляльководів цікавить більше, аніж людські життя і справжні думки українців щодо їх проведення та результатів.
Вести полеміку щодо законності проведення референдумів у східних регіонах України безглуздо по суті, адже не в цьому сенс. Справжній задум полягає у тому, що світові мужі використовують нас для розширення свого впливу на планеті. Ми, хоча і бачимо це і намагаємось цьому протистояти, в результаті не витримуємо щоденного полоскання своїх мізків та починаємо підіймати зброю проти своїх же братів. Прикриваючись при цьому чужими думками про життєво необхідні референдуми, після проведення яких всі, в одну мить, нібито почнуть нове яскраве життя.
Отямтесь українці! У нас своя єдина країна, не треба жити чужим життям. Давайте почнемо жити своїм. 

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар