Східні регіони за територіальну цілісність

У період з 30 квітня по 3 травня 2014 року ряд громадських організацій та партійних структур Донецької та Луганської областей, зокрема Луганський обласний осередок ВГО «Просвіта», Донецький обласний осередок партії «Демократичний альянс», Донецька обласна організація «Комітет виборців України», провели незалежні опитування-голосування серед мешканців вказаних східних регіонів щодо їх участі у голосуванні в рамках так званого «народного референдуму», що призначений на 11 травня п.р. керівниками т.зв. «народних республік».
Вказані опитування, не дивлячись на загрозу життю з боку проросійських сепаратистів, фіксувалися багатьма вітчизняними та закордонними журналістами, що може свідчити про їх незаангажованість та відкритість.
Заздалегідь заявлена перемога радикально налаштованими особами, які виношують наміри зміни територіального устрою нашої держави за вказівки Кремля, виявилася цілковитою брехнею. За даними опитувань, більше 89 % опитуваних висловилися за територіальну цілісність України та цілковите бойкотування непередбачених чинним законодавством місцевих так званих «народних референдумів».
Отож, кремлівські сепаратисти поспішили з висновками про майбутнє так жадане ними голосування та майже 90 відсоткову перемогу на теренах східних регіонів України. Виявляється все навпаки.

"Виборча Україна"


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар