Порошенко лідирує в електоральних симпатіях українців, Тігіпко випереджає Тимошенко - опитування

Кандидат у президенти Петро Порошенко лідирує у рейтингу кандидатів на пост глави держави. Про це свідчать дані всеукраїнського телефонного опитування, проведеного на замовлення ТСН компанією GFK Ukraine 6-8 травня.
Якщо б вибори президента України відбулися наступної неділі, то більшість українців проголосувала б за кандидата Порошенка. Його готові підтримати більше 40% опитаних.
Другим в рейтингу телефонного опитування виявився Сергій Тігіпко - у нього 9% відсотків. За ним - Юлія Тимошенко з майже таким самим результатом.
Решта кандидатів в порядку зниження рейтингу розташувалися так - Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, Ольга Богомолець, Михайло Добкін, Петро Симоненко, Олег Тягнибок і Дмитро Ярош.
Таким виглядає рейтинг кандидатів, якщо запитання звучить так: "За кого ви могли б проголосувати?". Респондентам дали можливість вибирати одразу кілька прізвищ.
Петро Порошенко і тут виявився попереду , а от далі голоси розподілилися неочікувано. Друге місце посів Анатолій Гриценко - у нього 29% підтримки. За ним Ольга Богомолець, Олег Ляшко, Сергій Тігіпко - з майже 27% голосів. Юлія Тимошенко - на шостій позиції. За нею - Тягнибок, Добкін, Симоненко. У Дмитра Яроша - нульова підтримка.
Дослідження проводилося на замовлення каналу 1+1 компанією GFK Ukraine 6-8 травня. Метод опитування: комп'ютеризовані телефонні інтерв'ю (CATI) із дзвінками на мобільні телефони. Вибірка випадкова, репрезентативна для населення України у віці 18 років і старше за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. Помилка не перевищує 3.5% для вибірки в цілому або 9.0% для одного регіону.
Як відомо, взяти участь у голосуванні на президентських виборах, що відбудуться 25 травня, збираються 84,1% українців.
Але майже половина ще не визначилась з кандидатом.
"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар