Ляшко керуватиме батальйоном самооборони Сходу і Півдня

Кандидат у Президенти України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про набір добровольців на Сході та Півдні країни до батальйону самооборони, яким керуватиме особисто. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.
"Усіма силами я намагаюсь допомагати усім, хто разом зі мною захищає Донбас від агресії. У проблемних регіонах я останнім часом майже безвилазно, прилітаю в Київ тільки на сесії парламенту, особливо важливі зустрічі та інколи - ефіри, щоб люди знали правду. Прийняв для себе рішення не тільки допомагати добровольцям, брати участь у спецопераціях, але й особисто очолити один з добровольчих батальйонів. Називатиметься він "Україна". Бо Україна - найдорожче, що у нас є. А вороги хочуть її відібрати. Батальйон діятиме рішуче у всіх областях, де складна ситуація. Запис добровольців за телефоном +380 (93) 687 02 53. Слава Україні! Смерть окупантам!", - заявив Ляшко у соцмережі.
На думку кандидата, добровільні загони місцевої самооборони неодноразово довели свою ефективність у протистоянні з терористами та бандитами.
"Підрозділи МВС у Луганській та Донецькій областях деморалізовані і фактично не виконують своїх функцій. На вулицях панує безлад, мародерство, вбивають та викрадають людей. Обов'язок кожного патріота України, який проживає на Сході чи Півдні - взяти безпосередню участь у боротьбі за незалежність та цілісність своєї держави", - повідомив народний обранець.
Ляшко закликав мешканців Маріуполя, зокрема працівників заводів імені Ілліча, Азовсталі, Азовмашу, АзовЕлектроСталі, морпорту та інших підприємств активно долучатися до створення батальйону.
"Ніхто, крім вас, не здатен захистити ваше місто, власні домівки і родини від бандитизму, насилля та безладу, які принесли диверсанти. Не може півмільйонне місто бути заручником трьох сотен бандитів зі зброєю, які вбивають людей і провокують протистояння. Давайте разом захищати нашу країну від агресорів", - звернувся до маріупольців народний депутат.
Також парламентар зазначив, що до батальйону приймаються громадяни України віком 18-50 років з відповідною військовою та спеціальною підготовкою. Добровольців без відповідної підготовки навчатимуть професіонали.

"Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар