Царьов більше не йде в Президенти і звинувачує у всьому Захід

"Південний схід охоплений протестами проти нової "влади". Для їхнього придушення урядом застосовані військові сили. Я зареєструвався кандидатом на пост президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос Південного Сходу до жителів решти України, в тому числі західної", - заявив Царьов.
Він заявив, що київська влада позбавила його цієї можливості.
"Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, бо бачу: в ​​подібних умовах кандидатський статус неефективний. Ми шукатимемо інші інформаційні канали і можливості для донесення своїх думок і позицій до мешканців центральної і західної України", - йдеться в повідомленні.
Він заявив, що "приїзд до Києва для виступу перед загальноукраїнської аудиторією пов'язаний для мене з ризиком для життя, а участь у теледебатах на телеканалі УТ1 за допомогою телемосту була відкинута".
Крім того, Царьов закликав інших кандидатів, базовий електорат яких знаходиться на Південному Сході, знятися з виборів. Він звернувся до Петра Симоненка, Михайла Добкіна, Сергія Тігіпку та Рината Кузьміна.
"Виборам, які проходять на тлі громадянської війни, треба оголосити бойкот! Будьте чесними із самими собою! Ви не можете не розуміти, що, беручи участь у виборах, ви підігруєте незаконній владі і легітимізуєте не тільки її, а й прийняте нею рішення, розпочати громадянську війну проти східних регіонів ", - йдеться у заяві Царьова.
"Ви ризикуєте опинитися в ролі зрадників інтересів своїх виборців , які зараз на протестних акціях відстоюють свою людську гідність і право зберегти рідну культуру , мову і традиції" , - сказано у його зверненні.
Разом із тим, сьогодні, 2 травня, “Кореспондент” повідомив, що причинами активізації Антитерористичної операції лідер руху "Південний схід" народний депутат Олег Царьов назвав "виключно фінансові інтереси".
Доказом цього, на його переконання, є офіційна заява Міжнародного валютного фонду.
"Дворічна програма МВФ з виділення Україні кредиту в розмірі 17 мільярдів доларів може бути переглянута у випадку, якщо Україна втратить ефективний контроль над економічно значущими південно-східними регіонами, - сказав Царьов в заяві для ЗМІ. - Таким чином, МВФ мимоволі спростував брехню київської влади про дотаційність сходу України. По суті, влада підтвердила, що Україну годує три області: Донецька, Луганська та Харківська. Тепер також зрозуміла і причина антитерористичної операції. Втрата цих трьох областей кардинально зменшить кредит МВФ. Тому наші військові стріляють по своїх виключно у фінансових інтересах київської верхівки. Відразу після заяви МВФ стався напад на мирний Слов'янськ, в результаті якого вже є жертви і поранені".
Депутат також повідомив, що атака на Слов'янськ нагадує йому події 73-річної давності. "Точно так само більше сімдесяти років тому фашисти напали на нашу Батьківщину, почали Велику Вітчизняну війну", - сказав він.
Від імені Координаційної ради руху "Південний схід" Царьов звернувся до всіх учасників женевського процесу із закликом активізувати зусилля щодо деескалації конфлікту. "Громадянську війну в Україні ще можна зупинити, але тільки об'єднаними зусиллями всіх сторін", - сказав він.
Нагадаємо, в ніч на 2 травня в рамках антитерористичної операції була розпочата широкомасштабна операція з блокування Слов'янська. Зокрема, проведено одночасний штурм основних блокпостів повстанців.
У Слов'янську були збиті два вертольоти Мі-24 Збройних Сил України, які здійснювали повітряне патрулювання. Бойові машини були збиті невідомими особами з використанням переносних зенітних ракетних комплексів. В результаті обстрілу двоє військовослужбовців Збройних Сил України загинули, ще кілька отримали поранення різного ступеня тяжкості.


Макс Шаловський, "Виборча Україна"
Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Дописати коментар