Інтерфакс-Україна: Кличко лідирує на виборах мера Києва - дані понад 10% районних комісій

За даними від 114 із 1082 районних комісій в Києві, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко набирає 56,61% голосів на виборах мера столиці.
Леся Оробець набрала 8,28% голосів виборців, Володимир Бондаренко - 7,8%, Олександр Омельченко 7,78%, Микола Катеринчук - 5,11%.
Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в Київській міській виборчій комісії, за даними від 112 районних комісій, на виборах до Київради лідирує "УДАР" - 39,55%, Радикальна партія Олега Ляшка - 9,53%, "Самопоміч" - 6,45%, "Свобода" - 5,79%, "Батьківщина" - 4,03%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,47%, "Єдність" О.Омельченка - 3,25%, "Нове життя" - 3,17%.
У Києві в день виборів, 25 травня, не дочекалися своєї черги на виборчих дільницях близько 10% киян. Про це заявив заступник голови Комітету виборців України Віталій Тесленко в ефірі телеканалу БТБ. Так, за даними Комітету виборців України, після 23:00 25 травня голосування на дострокових виборах Президента і місцевого самоврядування ще тривало на більшій частині виборчих дільниць міста Києва. «Великі черги на дільницях спровокувало кілька факторів. По-перше, величезна кількість людей, по-друге, зменшення мінімального складу виборчих комісій до 9 чоловік, а також те, що в день голосування багато хто з членів комісій або захворіли, або не прийшли, або ж були відкликані. Тому на багатьох дільницях в комісіях працювало набагато менше людей, ніж зазвичай. І, звичайно ж, позначилося велика кількість бюлетенів, у столиці їх було 4 ... Нам відомо, що деякі виборці вистоювали в черзі близько 5 годин», - сказав Тесленко. 
Він зазначив, що точного обліку виборців, які хотіли, але так і не змогли проголосувати, ніхто не вів.
«Проте, думаю, так і не дочекалися своєї черги близько 10% киян»,- сказав Тесленко.
Нагадаємо, що згідно з українським виборчим законодавством, завершити своє голосування після закриття виборчої дільниці можуть всі виборці, які залишилися у приміщенні виборчої дільниці на момент його закриття - в 20:00.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 коментарі:

Опублікувати коментар